ورود به سایت

پل های ارتباطی

  • +98 21 22 86 86 34 خط ویژه
  • Info@KaraSYS.Net
  • تهران - پارسداران - ناطق نوری - نبش کوچه مرمر - پلاک 22 - واحد 8

واحد پشتیبانی

خدمات پشتیبانی یکی از واحد های حیاتی در شرکت های نرم افزاری به حساب می آید. لذا گروه نرم افزاری کارا سیستم با احتمام به این موضوع تلاش نموده بهترین بسترهای لازم را جهت ارائه خدمات به مشتریان لحاظ نماید.
مرکز پشتیبانی مشتریان به صورت آنلاین به منظور ثبت مشکلات و پیغامهای مشتریان طراحی شده است و چنانچه پاسخگویی مناسب و سریع صورت گیرد حجم زیادی از ارتباطات حضوری و تلفنی را کاهش میدهد ، همچنین امکان پیگیری روند پاسخگویی و در صورت نیاز یک گفتگوی کامل را برای طرفین ایجاد می کند.
علاوه بر ثبت سوالات و پاسخ ها چنانچه نیاز به ارسال فایل وجود داشته باشد به راحتی میتوان هر نوع فایلی را ضمیمه پاسخ و یا سوال کرد.
با استفاده از زیر سیستم مرکز پشتیبانی ، ارائه خدمات پس از فروش و پیگیری و بررسی مشکلات مطرح شده توسط مشتریان به راحتی انجام خواهد شد.
داشتن یک سیستم پشتیبانی آنلاین باعث می شود که مشتریان به راحتی با ما از طریق این سیستم در تعامل باشند، همچنین با بررسی روند و سرعت پاسخگویی و گزارشات مدیریتی متنوع میتوانید روز به روز شیوه و کیفیت پاسخگویی را بهتر نمود.

مرکز ارتباط با مشتریان (CRM):
پس از عضویت مشتریان در مرکز پشتیبانی و تایید شدن عضویت آنها، مشتری به راحتی درخواستهای خود را به صورت یک تیکت ثبت می کند، واحد پشتیبانی کارا سیستم به درخواست ها مشتریان جواب میدهند.

واحد پشتیبانی کارا سیستم مفتخر است به صورت 24 ساعته ، درهفت روز هفته ، حتی روزهای تعطیل خدمت مشتریان محترم خود بوده و آماده جوابگوی به مشکلات شما می باشد.

اخبار مشابه

  • واحد فروش
  • واحد تحقیق و توسعه

  • پیام سیستم
    برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.