ورود به سایت

پل های ارتباطی

  • +98 21 22 86 86 34
  • Info@KaraSYS.Net
  • تهران - پارسداران - ناطق نوری - نبش کوچه مرمر - پلاک 22 - واحد 8
  • کدپستی: 1947814711
» » ایده ای نو در پخش گرم و سرد و ترکیبی با کارا سیستم

ایده ای نو در پخش گرم و سرد و ترکیبی با کارا سیستم

توزیع مویرگی رساندن محصولات تا آخرین مصرف کننده است ، نظام و تفکری است که می‌بایست در تمام بنگاههای اقتصادی مورد توجه جدی قرار گیرد.
نکته‌ی مهم طراحی درست این نظام و تعهد و حمایت مدیران ارشد برای اجرای آن است.‌

فروش سرد:
این روش مناسب شرکتهایی است که پیش از ارسال کالا توافقات لازم را با خریدار انجام داده و مقدار کالای فروخته شده و رقم آن را مشخص می‌نمایند. این روش از ثبت سفارش مشتری در سیستم آغاز می‌گردد و در نهایت با تسویه فاکتور مشتری و گزارشات مربوط به این روش به پایان میرسد.

فروش گرم:
این روش مناسب شرکتهایی است که در زمان تحویل کالا، مقدار قطعی فروش را مشخص می‌نمایند. به عنوان نمونه می‌توان شرکت‌های پخش محصولات لبنیاتی و نوشیدنیهای پرمصرف را نام برد. در این سیستم به هر یک از عوامل پخش در هر مسیر، مقداری از کالا که به صورت تقریبی برآورد شده است داده میشود، سپس مسیر پخش هریک از عوامل مشخص شده و عامل فروش، در همان محل فروش توافق لازم را صورت داده و کالای مورد نیاز خریدار را تحویل نموده و کالاهای ضایعاتی را عودت نماید.

تلفیق فروش گرم و سرد:
این روش مناسب شرکتهایی است با توجه به نوع محصولاتی که دارند ، در یک مسیر پخش علاوه برتحویل سفارشات به مشتریان از قبل آمادگی برای پخش گرم را دارا می باشند که در صورت لزوم کالای مورد نیاز خریدار را تحویل نمایید .

همچنین گروه نرم افزاریکارا سیستم با بیش از 23 سال تجربه در زمینه پخش مویرگی(گرم ، سرد) توانسته است ایده های جدید و روش های نو را پیاده سازی نمایید.

اخبار مشابه

  • هوش تجاری BI و سیستم فرم ساز و گزارش ساز تحلیلی
  • نرم افزار جدید کارا سیستم با رویکرد ERP جهت پخش های مویرگی

  • پیام سیستم
    برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.